fbpx

E-poe arendus hoogsa kasvu toetamiseks

Kliendikeskne e-pood on kaasaegse kaubandusettevõtte lahutamatu osa. Aitame luua sinu ettevõtte müügile ja kasvule orienteeritud e-poe, mis on kasutajasõbralik, skaleeritav ning turvaline. Arendame e-kaubanduse lahendusi Magento 2 ja BigCommerce platvormidele ning loome ka erilahendusi vastavalt sinu vajadustele.

Kirjuta meile

Eeltöö: e-poe loomist alustame analüüsist ja hetkeolukorra kaardistamisest

Iga e-poe loomisele eelneb koos kliendiga eesmärkide kaardistamine ja eeltöö. Pikaajalise kogemuse ning mitmete loodud e-poodide näitel teame, et edu saavutamise eeldus on kaardistada äri vajadused võimalikult täpselt. Seejärel asumegi kirjeldama lahendust, mis aitaksid eesmärgid saavutada.

Selleks et valmiv e-pood toimiks ettevõttes efektiivselt teeme kindlaks ka liidestuste vajadused olemasolevate protsessidega. Eeltöö käigus selgub ülevaade, milliseid äriprotsesse on tarvis värskelt loodava e-poega koos toimima panna. Tavapäraselt on ettevõtte igapäevatöös kasutatavad tööriistad näiteks raamatupidamis- ja laohaldustarkvara ning ka CRM.

Mida teeme eeltöö käigus?

 • Selgitame välja, milline on kõige sobilikum platvorm sinu e-ärile
 • Kaardistame muud äriprotsessid, mis on tarvis digitaliseeritud müügiprotsessiga integreerida
 • Valmib projekti ajakava ning selgub ressursside vajadus

Disain: kujundame e-poele atraktiivse ja mugava klienditeekonna (UX/UI)

Loome eeltöö põhjal sinu e-poele disainilahendused nii, et ostuteekond saaks olema kliendile lihtne, inspireeriv ja mugav. Meie kogenud UX-disanerid loovad e-poele just sellise klienditeekonna, mis võtab arvesse sinu äri eripärasid ning toetab müügi kasvu.

Võtame arvesse, et suur osa kasutajaid teevad oste mobiiltelefonist. Seetõttu disainime e-poe nii, et see oleks mugav kasutamiseks ka mobiiltelefonis. Oleme kogenud ka kõige mahukamate e-äride loomises, olgu selleks mitmed erinevad sihtturud või soov uutmoodi tehnoloogiate, näiteks virtuaalreaalsuse või AI lahenduste, integreerimiseks. Omapärased erilahendused ongi täpselt meie tugevuseks.

Mis valmib disaini käigus?

 • Valmistame e-poe prototüübi ja kujundame mugava kliendikogemuse (UX disain)
 • Disainime kaasaegse e-poe kasutajaliidese, mis toetab müügi kasvu (UI disain)
 • Tagame kujunduse vastavuse vajalike WCAG nõuetega

Arendus: Loome e-poe platvormile, mis toetab müüki ja kasvu

Kvaliteetne arendus on ülimalt kriitilise tähtsusega samm, kui soovid oma äri digitaliseerida või olemasolevat e-poodi laiendada. Kasutame e-poodide loomiseks maailma juhtivamaid platvorme Magento 2 ning BigCommerce. Need platvormid on kaasaegseimad ning levinuimad tänapäeva lahendused, mis võimaldavad e-poodide skaleerimist. Lisaks on neil võimsad funktsionaalsused, mis teevad e-poe halduse lihtaks ning võimalikult automatiseerituks.

Meie kogenud tiimi tugevuseks on väga kvaliteetse koodi kirjutamine ka kõige keerukamatele e-poodidele. Selleks, et veenduda valmiva e-poe kasutajamugavuses testime lahendust ka klientidega. Enne e-poe valminuks kuulutamist veendume, et kõik testimisel selguvad küsimused saavad lahendatud.

Mis toimub arenduse etapis?

 • Arendame e-poe eeltöö käigus valitud platvormile
 • Testime lahendust kasutajatega, et valideerida valmiva e-poe sobivus
 • Tagame valmiva e-poe turvalisuse

Kasutame maailma juhtivamaid e-poodide platvorme

Magento 2

Magento

Magento 2 platvorm on üks maailma juhtivamaid tehnoloogiaid e-poodide loomiseks. Selle platvormi eeliseks on võimekus toetada e-äri skaleeritavust. Lisaks on Magento 2 abil valmivad e-poed atraktiivsed ning kasutajasõbralikud. See tähendab, et sinu uus e-pood saab hõlpsasti laieneda koos klientide ja müügi kasvuga. 
E-poodide loomiseks Magento 2 platvormil kasutame React tehnoloogiat.

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce on samuti üks usaldatumaid e-kaubanduse platvorme, millele tänapäevaseid e-poode ehitame. BigCommerce pakub mugavat kasutajasliidest ning toetab ettevõtte toimetamist mitmes erinevas müügikanalis. Lisaks on BigCommerce’il mitmekülgseid tööriistu ja funktsioone, mis võimaldavad skaleeritavust. Üks BigCommerce’i tugevusi on selle usaldusväärne ja turvaline majutuse infrastruktuur.

Ligipääsetavus (WCAG)
Viime digilahendused vastavalt kliendi soovile kooskõlla WCAG nõuetega. See tähendab, et valmiv lahendus on ligipääsetav erinevate vajadustega kasutajatele.
Turvalisus (OWASP)
Kasutame OWASP turvastandardi põhimõtteid, et tagada tarkvara turvalisus. Tänu OWASP juhiste kasutamisele oleme alati teadlikud veebirakenduste kasutamisega seotud suurimatest turvaohtudest.
Veebimajutus
Töötame nii pilve-põhiste (cloud hosting) kui ka eraserveripõhiste (dedicated hosting) lahendustega. Oleme sulle partneriks täpselt sellise veebimajutuse lahendusega, nagu sinu ärile vajalik on.

Hooldus & kasutajatugi: tagame e-poe kestvuse läbi pikaajalise koostöö

Järelhooldus ja tugi aitavad tagada valminud e-poe pikaajalise toimimise ja kasutajasõbralikkuse. Viime ellu vajalikke e-poe platvormi ja tarkvara uuendusi, haldame andmebaase ja korraldame kasutajate koolitusi.
Oleme sinu ettevõttele partneriks pikaajalise tarkvara haldajana ning nii aitame tagada e-poe sujuva töö, turvalisuse ja kestvuse.

Mida tähendab hooldus & kasutajatugi?

 • Pikaajaline hooldus ja uuendused
 • Järjepidev kasutajatugi
 • Tugi tarkvara kasutuselevõtul ja koolitused

Võta ühendust

Me soovime katta kõik Sinu veebiarenduse vajadused, et saaksid keskenduda oma ettevõtte ehitamisele ja kasvatamisele.

Margus Eha

CEO, Business Development