fbpx

Tule tööle

Liitu meiega, et koos luua tulevikku vaatavaid tipptasemel digilahendusi. Pakume sulle bürokraatiavaba töökeskkonda, hubast kontorit, väärikat palka ning huvitavaid projekte.
Lisaks leiame alati aega, et koos midagi põnevat ette võtta!

Töötamine Opuses

Loe meist lähemalt

 • Mugavad ja ergonoomilised töökohad kus saab töötada nii istudes kui ka seistes

  Kontori siseelu

  Meie Kawe ärimaja 3. korruse kontor on hubane ja kaasaegne, sobib nii meelelahutust hindavale kui ka vaikust ja keskendumist vajavale inimesele. Kontorist leiab nii lõbusaid ühisalasid kui ka süvenemist toetavaid töö- ja koosolekuruume. Kui aju vajab puhkust, siis on alati võimalik mängida piljardit ja lauajalgpalli, tõsta lõuga või mõnuleda massaažitoolis. Soovi korral saab korraldada isegi filmiõhtuid suure ekraaniga. Köögist leiab alati ka maitsva kohvi!

  Tööruumides tagame sulle projektide edukaks läbiviimiseks kõik vajalikud tööriistad. Kui soovid, siis tööta kasvõi laua taga püsti seistes.

 • Kontori köögis on alati häid tervislikke suupisteid

  Tiim

  Meie kokkuhoidev tiim loob suurepärase keskkonna omavaheliseks koostööks ning võimaldab kõigil julgelt oma ideid proovile panna. Usume, et parimad ideed sünnivad mitmekesisusest ja avatud suhtlusest. Meil on kaasav ja toetav ettevõtte kultuur, kus igaüks saab tunda end olulise ja hinnatud liikmena. Saad olla kindel, et sul on võimalus oma potentsiaali täiel määral kasutada.

  Me ei karda koos ette võtta väljakutseid ega seada ambitsioonikaid eesmärke. Oleme pühendunud üheskoos tipptaseme saavutamisele ning veendunud, et nii suudame luua tarkvara lahendusi, mis muudavad maailma paremaks.

 • Puhkeruumis saab mängida kolleegidega lauajalgpalli

  Meie juures igav ei hakka!

  Nagu IT ettevõttele omane, korraldame ka meeskonnaüritusi. Traditsiooniline on muidugi tähtpäevade tähistamine, nagu jõulud ja suvi. Kuid meie igapäevasesse programmi kuuluvad ka muud põnevad ettevõtmised. Olgu selleks kontoris toimuv paberlennukite insenervõistlus, piljarditurniir või insenere proovile panev robotite ehitamine või miks ka mitte Rally Estonia’t imiteeriv go-kartide võidusõit. Meie ühiste tegevuste seast leiab midagi igale maitsele!

  Erialaste oskuste arendamiseks saad osa võtta erinevatest koolitustest, et arendada uusi oskusi ja koguda värsket inspiratsiooni.

  Liitu meiega

Võta ühendust

Me soovime katta kõik Sinu veebiarenduse vajadused, et saaksid keskenduda oma ettevõtte ehitamisele ja kasvatamisele.

Margus Eha

CEO, Business Development