fbpx

Meist

Oleme kogenud arendusettevõte, mis koondab suure hulga aastatega kogutud ekspertteadmisi. Meie tugevuseks on keerukad ja mahukad projektid, mis vajavad ülimat detailsust, tehnilist võimekust ning pikaajalist arenduspartnerit.

 • Efektiivsed projektikoosolekud

  14+ aastat kogemust

  Alustasime oma teekonda üle 13 aasta tagasi luues lihtsamaid veebilahendusi. Seejärel läbisime mitmeid arenguetappe, kasvades nii projektide mahult, stiililt kui tiimi suuruselt. Tänaseks oleme klientidele partneriks ka kõige keerukamate tarkvarade, CRMide või iseteeninduskeskkondade loomisel. Oleme tugeva tiimi tuumikuga pikalt koos töötanud mis on aidanud kasvuteel uusi inimesi efektiivselt kaasata.

  Kujundame oma töökeskkonda alati nii, et Opuse tiimiliikmetele meeldiks tööle tulla ning parimaid lahendusi arendada. Oleme siiralt rõõmsad, kui saame klientidelt tagasisidet, et oleme neile olulist väärtust loonud. Just see on õpetanud meid kliente aina paremini mõistma ning tänaseks pakume teenuseid personaalselt nii, et ka kõige põnevamad niši küsimused saaksid lahendatud.

 • Järjepidev panus inimestesse

  Peame oluliseks, et meie töötajatel oleks võimalus isiklikuks ja erialaseks arenguks. Näiteks võimaldame erinevate rollide vahel liikumist või nende kombineerimist. Anname palju vabadust otsustada projektide, töö ja metoodikate üle – hoiame paigas vaid raamistikku, mida ettevõttena tahame teha.

  Toetame ka töötajate oma initsiatiive nii koolituste, ürituste, uute tehniliste lahenduste kui ka sotsiaalselt aktiivsete tegevuste osas. Pakume tugevat meeskonda, kus on võimalik kiirelt areneda.

 • Rahvusvaheline võimekus

  Teeme tihedat koostööd rahvusvaheliste partnerite võrgustikuga. See võimaldab meil tegutseda uuenduste, koostöö ja muutvate lahenduste jõuallikana. Samuti annab see meile võimaluse viia ellu suuri projekte, mis ulatuvad üle piiride, ning mõista globaalseid turusuundi, tarbijakäitumist ja arenevaid tehnoloogiaid.

  Me suudame katta spetsiifilisi asukohale omaseid nõudeid ja keeli ning tagada, et tarkvara suhestuks kohalike kasutajatega. Ükski tarkvara väljakutse pole meie jaoks liiga keeruline!

Saa tuttavaks meeskonnaga

Meil on laialdased juhtimis- ning erialased teadmised. Oleme aidanud ellu viia mahukaid tarkvaraarenduse projekte nii iduettevõtetel kui globaalsetel korporatsioonidel.

 • Tanel Särgava
  E-kommerts valdkonnajuht
 • Aleksei Latõnin
  Aleksei Latõnin
  Erilahenduste valdkonnajuht
 • Raul Viskar
  Tehnoloogiajuht
 • Minna Heinsoo
  Kontorijuht

Panus heategevusse

Põhitegevuse kõrval on meile oluline, et saaksime anda ka maailmale tagasi ning jagada headust. Teeme seda läbi erinevate heategevuslike ettevõtmiste. Igal aastal annetame osa oma tulust.

Oleme toetanud Eesti suurimat noorte heategevusorganisatsiooni. Andes oma panuse arendades nende veebilehte, mis aitab neil edukalt annetusi koguda.

Lisaks oleme ka 2017. aastast vöötkaku vaderiks Tallinna Loomaaias.

Muudame koos maailma paremaks.

Tunnustused

“Vaimset tervist väärtustava organisatsiooni märgis 2023”

Meie organisatsioon on üks 126-st, mis pälvis tänavu Peaasi.ee poolt esmakordselt välja antava vaimset tervist väärtustava organisatsiooni märgise. See tunnustus näitab, et selle pälvinud organisatsioon hindab oma töötajate vaimset heaolu ning teeb teadlikke samme selleks, et inimeste tervis oleks hoitud. Loe lähemalt peaasi.ee

Peasjad MTÜ (peaasi.ee)

“Riigikaitse toetaja juuni 2023”

Oleme alati leidnud, et ühiselt saab suuri asju teha. Tunnustus „Riigikaitsjate toetaja“ on mõeldud just kõige silmapaistvamatele ettevõtele ja organisatsioonidele ning selle annab välja kord aastas kaitseminister. Loe lähemalt https://kaitseministeerium.ee/

Kaitseministeerium

“Estonian Gazelle Company of 2019”

Äripäev tunnustab ettevõtteid, mis on viimase kolme aasta jooksul suurendanud oma käivet üle 50% ning millel on kiiresti kasvava ettevõtte omadused. Nendeks omadusteks on paindlikkus, kiirus ning julgetelt otsuste vastuvõtmine. Selle auhinna on pälvinud vähem kui 1% Eesti ettevõtetest.

Äripäev

“Best digital banking solution in Estonia in 2015-2017”

Oleme tänulikud usalduse eest, et saime aidata SEB pangal see rahvusvaheline auhind võita. Kujundasime ning programmeerisime nende kodulehe kasutajaliidese, viisime läbi põhjalikud kasutajatestid ning optimeerisime töövood.

Global finance

Võta ühendust

Me soovime katta kõik Sinu veebiarenduse vajadused, et saaksid keskenduda oma ettevõtte ehitamisele ja kasvatamisele.

Margus Eha

CEO, Business Development