fbpx

 

Tule meile tööle, Senior Node developer

Opus on hubane ja tegus ettevõte,  meile meeldib hoida asjad lihtsana. Soovime pakkuda sulle mõnusat tööõhkkonda, head palka oma oskuste ja panuse eest ning mõnikord tirime sind välja sööma ja ülejäänud meeskonnaga aega veetma.

Who we are looking for?

You’ve come, you’ve seen, and you know what’s up. Now you’d like to step up and take charge, truly leave your mark, and show how Node should really be done. Great – we’d love to give you that opportunity as Opus’ new Senior Node Developer!

Our end of the deal

 • Flexibility and the freedom to do things your way
 • Participation in exciting local and international projects
 • Super nice atmosphere to bring out the best in you
 • Paycheck to meet your skills
 • Various compensations to make your life even sweeter!

Your end of the deal

 • Killer Node.js with a track record of successful projects
 • Want to React at times, preferably with Redux/Relay
 • Know your way around either Redis, MySQL, MongoDB or GraphQL
 • You speak English and Estonian
 • It’s a full-time job in Tallinn or Tartu

Tundsid ennast ära?

Saada meile oma CV ja motivatsioonikiri!

Marge Peekman

Marge Peekman

Personalijuht

  Töötamine Opuses

  Loe meist lähemalt

  • Mugavad ja ergonoomilised töökohad kus saab töötada nii istudes kui ka seistes

   Kontori siseelu

   Meie Kawe ärimaja 3. korruse kontor on hubane ja kaasaegne, sobib nii meelelahutust hindavale kui ka vaikust ja keskendumist vajavale inimesele. Kontorist leiab nii lõbusaid ühisalasid kui ka süvenemist toetavaid töö- ja koosolekuruume. Kui aju vajab puhkust, siis on alati võimalik mängida piljardit ja lauajalgpalli, tõsta lõuga või mõnuleda massaažitoolis. Soovi korral saab korraldada isegi filmiõhtuid suure ekraaniga. Köögist leiab alati ka maitsva kohvi!

   Tööruumides tagame sulle projektide edukaks läbiviimiseks kõik vajalikud tööriistad. Kui soovid, siis tööta kasvõi laua taga püsti seistes.

  • Kontori köögis on alati häid tervislikke suupisteid

   Tiim

   Meie kokkuhoidev tiim loob suurepärase keskkonna omavaheliseks koostööks ning võimaldab kõigil julgelt oma ideid proovile panna. Usume, et parimad ideed sünnivad mitmekesisusest ja avatud suhtlusest. Meil on kaasav ja toetav ettevõtte kultuur, kus igaüks saab tunda end olulise ja hinnatud liikmena. Saad olla kindel, et sul on võimalus oma potentsiaali täiel määral kasutada.

   Me ei karda koos ette võtta väljakutseid ega seada ambitsioonikaid eesmärke. Oleme pühendunud üheskoos tipptaseme saavutamisele ning veendunud, et nii suudame luua tarkvara lahendusi, mis muudavad maailma paremaks.

  • Puhkeruumis saab mängida kolleegidega lauajalgpalli

   Meie juures igav ei hakka!

   Nagu IT ettevõttele omane, korraldame ka meeskonnaüritusi. Traditsiooniline on muidugi tähtpäevade tähistamine, nagu jõulud ja suvi. Kuid meie igapäevasesse programmi kuuluvad ka muud põnevad ettevõtmised. Olgu selleks kontoris toimuv paberlennukite insenervõistlus, piljarditurniir või insenere proovile panev robotite ehitamine või miks ka mitte Rally Estonia’t imiteeriv go-kartide võidusõit. Meie ühiste tegevuste seast leiab midagi igale maitsele!

   Erialaste oskuste arendamiseks saad osa võtta erinevatest koolitustest, et arendada uusi oskusi ja koguda värsket inspiratsiooni.

   Liitu meiega