fbpx

 

Tule meile tööle, Node developer

Opus on hubane ja tegus ettevõte,  meile meeldib hoida asjad lihtsana. Soovime pakkuda sulle mõnusat tööõhkkonda, head palka oma oskuste ja panuse eest ning mõnikord tirime sind välja sööma ja ülejäänud meeskonnaga aega veetma.

Keda me otsime?

Sa oled ammu lõpetanud lihtsate ja igavate front-end  tükikeste arendamise ja otsid õiget ettevõtet, kellele jagada oma oskusi ja kogemust. Me arvame, et oleme sulle õige valik!

Meie poolne pakkumine

 • Osale põnevates kohalikes ja rahvusvahelistes projektides
 • Super sõbralik meeskond, et saaksid olla oma parim versioon
 • Palk vastavalt oma oskustele
 • Erinevad kompensatsioonid, et Sinu elu veelgi mugavamaks muuta!

Sinu poolt pakkumine

 • Tasemel Node.js and JavaScript (ES6) oskused
 • Tahad React-ida igas asendis
 • Sa suudad orienteeruda Redis, MySQL, MongoDB või GraphQL-s.
 • Räägid ja kirjutad Inglise ja Eesti keeles.
 • Valmis panustama täistööajaga kas Tallinnas või Tartus

Tundsid ennast ära?

Saada meile oma CV ja motivatsioonikiri!

Marge Peekman

Marge Peekman

Personalijuht

  Töötamine Opuses

  Loe meist lähemalt

  • Mugavad ja ergonoomilised töökohad kus saab töötada nii istudes kui ka seistes

   Kontori siseelu

   Meie Kawe ärimaja 3. korruse kontor on hubane ja kaasaegne, sobib nii meelelahutust hindavale kui ka vaikust ja keskendumist vajavale inimesele. Kontorist leiab nii lõbusaid ühisalasid kui ka süvenemist toetavaid töö- ja koosolekuruume. Kui aju vajab puhkust, siis on alati võimalik mängida piljardit ja lauajalgpalli, tõsta lõuga või mõnuleda massaažitoolis. Soovi korral saab korraldada isegi filmiõhtuid suure ekraaniga. Köögist leiab alati ka maitsva kohvi!

   Tööruumides tagame sulle projektide edukaks läbiviimiseks kõik vajalikud tööriistad. Kui soovid, siis tööta kasvõi laua taga püsti seistes.

  • Kontori köögis on alati häid tervislikke suupisteid

   Tiim

   Meie kokkuhoidev tiim loob suurepärase keskkonna omavaheliseks koostööks ning võimaldab kõigil julgelt oma ideid proovile panna. Usume, et parimad ideed sünnivad mitmekesisusest ja avatud suhtlusest. Meil on kaasav ja toetav ettevõtte kultuur, kus igaüks saab tunda end olulise ja hinnatud liikmena. Saad olla kindel, et sul on võimalus oma potentsiaali täiel määral kasutada.

   Me ei karda koos ette võtta väljakutseid ega seada ambitsioonikaid eesmärke. Oleme pühendunud üheskoos tipptaseme saavutamisele ning veendunud, et nii suudame luua tarkvara lahendusi, mis muudavad maailma paremaks.

  • Puhkeruumis saab mängida kolleegidega lauajalgpalli

   Meie juures igav ei hakka!

   Nagu IT ettevõttele omane, korraldame ka meeskonnaüritusi. Traditsiooniline on muidugi tähtpäevade tähistamine, nagu jõulud ja suvi. Kuid meie igapäevasesse programmi kuuluvad ka muud põnevad ettevõtmised. Olgu selleks kontoris toimuv paberlennukite insenervõistlus, piljarditurniir või insenere proovile panev robotite ehitamine või miks ka mitte Rally Estonia’t imiteeriv go-kartide võidusõit. Meie ühiste tegevuste seast leiab midagi igale maitsele!

   Erialaste oskuste arendamiseks saad osa võtta erinevatest koolitustest, et arendada uusi oskusi ja koguda värsket inspiratsiooni.

   Liitu meiega